Background Image

Stylová studiová sluchátka SUPERLUX HD 572A

Pro milovníky hudby jsme připravili recenzi na studiová sluchátka SUPERLUX HD 572A. Přihlížíme nejen na konečnou cenu, ale také na celkovou spokojenost výrobku.

Poslech hudby je životní styl

Poslech hudby je v dnešní uspěchané době základ pro navození příjemné pohody a klidu. To vědí všichni, kteří se věnují poslechu hudby nejen doma, ale také na cestě do práce nebo při sportovních aktivitách.

Abychom vám pomohli vybrat ty nejlepší sluchátka pro poslech vašich oblíbených interpretů a sledování videí takřka kdekoliv, aniž byste rušili ostatní, připravili jsme pro vás recenzi na sluchátka SUPERLUX HD 572A. Ty se stanou vaším nezbytným společníkem při dlouhých cestách hromadnou dopravou, doma i ve studiu.

Co nabízejí studiová sluchátka SUPERLUX HD 572A

Nejpohodlnější a nejvýkonnější sluchátka jsou ty hlavové. Takové jsou i SUPERLUX HD 572A. Jsou zkonstruovány z odolných a kvalitních materiálů, umocňující velmi čistý přenos zvuku. HD 572A nesou označení pro supra-aurální uzavřená sluchátka. Tuto technologii oceníte zejména při poslechu nebo monitoringu. Sluchátka SUPERLUX HD 572A nabízejí velmi dobrou izolaci od vnějšího hluku, výjimečnou pohodlnost i při dlouhém poslechu a dynamický rozsah.

Díky speciálně navrženým tvarům nabízejí masivní podání basů a neztrácí na definici a živosti středů a čistotě výšek. Polstrované mušle mají koženkové potažení, které zaručí příjemný poslech po dlouhé hodiny. Úchytky na kloubech umožňují jednoduché a praktické složení do minimálních rozměrů. Navíc funkci poslechu hudby pouze z jednoho sluchátka oceníte tehdy, když potřebujete zůstat ve středu dění okolního světa.

Základní technické parametry:

Citlivost: 99 dB/ Frekvenční rozsah: 20 Hz – 20 kHz/ Konektor 1: Jack TRS 3.5 mm/ Vhodné pro: Studio/ Hmotnost: 0,13 kg/ Složitelné

Klady:

  • skladnost
  • nízká cena
  • čistý zvuk

Zápory:

  • absence bluetooth

Proč si pořídit sluchátka SUPERLUX HD 572A

Cenově dostupná sluchátka oceníte při běžném poslechu hudby i při práci ve studiu. Koupí těchto sluchátek získáte model, který představuje skvělou volbu pro uživatele, kteří si chtějí užívat skvělý poslech hudby s maximálním čistým zvukem a nekompromisními basy.

Výhodou je praktické složení do minimálních rozměrů, možnost poslechu pouze zedním sluchátkem a příjemné nošení po dlouhé hodiny díky kvalitním materiálům. Designové provedení sluchátek nadchne všechny milovníky stylových doplňků. Navíc potěší praktické cestovní pouzdro v ceně.

Žádné komentáře

Přidat komentář

Odkaz ke změně hesla Vám bude odeslán na email